Teraz jest 13 lip 2024, o 10:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
REGULAMIN KONKURSU "Władczyni" 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post REGULAMIN KONKURSU "Władczyni"
REGULAMIN KONKURSU „Władczyni”

Artykuł 1
Postanowienia ogólne


1. Serwis http://www.princessmaker.pl, zwany w dalszej części Regulaminu "Organizatorem Konkursu", ogłasza zasady konkursu „Władczyni”, zwanego w dalszej części Regulaminu „Konkursem”, organizowanego dla Użytkowników serwisu http://www.princessmaker.pl. Szczegółowy Regulamin dostępny jest pod adresem http://princessmaker.pl/konkurs_ii/regulamin_konkursu oraz na forum dyskusyjnym w/w serwisu pod adresem viewtopic.php?f=17&t=209

2. Informacje o Konkursie, jego zasadach i nagrodach w nim przewidzianych będą umieszczone na stronie internetowej http://princessmaker.pl/konkurs_ii

3. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestniczenia w Konkursie, rodzaj nagród, sposób ich uzyskania i przekazania laureatom Konkursu.

4. Niniejszy Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 14 kwietnia 2009 r. do 14 czerwca 2009 roku.

5. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb niniejszego Konkursu (przede wszystkim przesłania nagród w przypadku wygranej)

6. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, dla celów przeprowadzenia Konkursu.

7. Konkurs związany jest z grą „Princess Maker 2" (wersja PC) wydaną przez GAINAX, a następnie przetłumaczoną na język angielski przez firmę SoftEgg. Wszelkie prawa do gry pozostają własnością wydawcy. Uczestnicy przystępując do Konkursu potwierdzają, że świadomi są w/w praw.

Artykuł 2
Zasady Konkursu


1. Osoby chcące wziąć udział w Konkursie, zwane dalej „Uczestnikami Konkursu”, muszą potwierdzić chęć uczestnictwa w Konkursie poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem http://princessmaker.pl/konkurs_ii/

Każdy Uczestnik Konkursu ma prawo zarejestrować swój udział w Konkursie tylko jeden raz!

2. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest ukończenie gry „Princess Maker 2" i osiągnięcie zakończenia opisanego w serwisie http://www.princessmaker.pl jako „Królowa” (http://princessmaker.pl/gry/princess_ma ... akonczenia).

3. Przesłanie zapisu gry z zakończeniem na adres e-mail: info@princessmaker.pl, w temacie maila wpisując „Zakończenie” w terminie od 14 kwietnia 2009 r. do 14 czerwca 2009 roku.

4. Zwycięzcą Konkursu zostanie ta osoba, która po osiągnięciu zakończenia "Princess Maker 2" określanego jako „Królowa” będzie dysponowała najwyższymi statystykami w grze (przedmioty podnoszące statystyki nie będą brane pod uwagę). Drugie miejsce w Konkursie przypadnie osobie, która po osiągnięciu wymaganego zakończenia, będzie dysponowała kolejną pod względem wysokości statystyką.

5. Posługiwanie się oszustwami mającymi na celu zawyżanie statystyk jest równoznaczne z usunięciem Uczestnika z Konkursu.

Artykuł 3
Nagrody


1. Za osiągnięcie pierwszego miejsca w Konkursie przysługuje nagroda w postaci:
- jednej koszulki z nadrukiem z gry „Princess Maker 5”
- jednej podkładki pod mysz z nadrukiem z gry „Princess Maker 5”

2. Za osiągnięcie drugiego miejsca w konkursie przysługuje nagroda w postaci:
- jednej podkładki pod mysz z nadrukiem z gry „Princess Maker 5”

3. Ogłoszenie wyników i informacja o przyznanych nagrodach nastąpi w dniu 15.06.2009 roku - dane te zostaną opublikowane pod adresem http://princessmaker.pl/konkurs_ii/

Publikowane będą jedynie nicki laureatów i screenshoty przedstawiające osiągnięte rezultaty
gry (statystyki posiadane w chwili zakończenia gry "Princess Maker 2", bez dodatkowych przedmiotów mających wpływ na statystyki).

4. Przekazanie nagród laureatom Konkursu nastąpi za pośrednictwem poczty, w terminie 21 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu. Za opóźnienia wynikłe z przyczyn leżących po stronie poczty, Organizator Konkursu nie odpowiada.

Artykuł 4
Reklamacje


1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z nagrodami i przeprowadzeniem Konkursu należy składać do Organizatora Konkursu w terminie 7 dni od daty zaistnienia przyczyny reklamacji, na adres e-mail: info@princessmaker.pl
2. Reklamacje przesłane po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane.
3. Opisane wyżej reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora Konkursu w terminie 14 dni od daty ich otrzymania.
4. Decyzja Organizatora Konkursu w sprawie reklamacji będzie ostateczna (od decyzji Organizatora Konkursu w sprawie reklamacji nie przysługuje możliwość odwołania).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


14 kwi 2009, o 09:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn