Teraz jest 29 mar 2024, o 02:52




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Zakończenia 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Zakończenia
Tak, my jesteśmy kaput :D Takie bardzo nostalgiczne jest to zakończenie, Jest trochę wspominania rodzica i trochę smutku. Cube opowiada jak to przez 60 lat był u naszego boku... Ale córa jako Królowa Demonów jakaś taka strasznie przytłumiona jest - taki totalny grobowy spokój.

Zakończenie z Mourim:
Wariant optymistyczny. Mouri zostaje producentem, nasza córa mu pomaga i wnosi uśmiech i radosć do całego zespołu. Chociaż Mouri proponował jej karierę w show-biznesie, ona woli pozostać w cieniu i po prostu go wspierać. Mimo 19 lat różnicy, dogadują się i są szczęśliwi i od czasu do czasu odwiedzają nas w domu.


Załączniki:
mouri.JPG
mouri.JPG [ 119.24 KiB | Przeglądane 14105 razy ]

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.
1 lip 2009, o 17:48
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia
Tygrysku, jesteś niemożliwa.. ^^''

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


5 lip 2009, o 20:21
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia
Sorry za to, że nie prowadzę za bardzo dziennika "wychowywanie otaku". Jak zbiorę jako tako notatki to napisze. Ale mimo to jak dotąd osiągnęłam trzy zakończenia (w tejże kolejności): nauczycielka (seryjnie chciało mi się wtedy wyć. Tym bardziej, że dostałam za nie tylko 2 gwiazdki), muzyk rockowy i aktorka seiyuu. Za to ostatnie najbardziej się ucieszyłam ::):

W sumie jest dziełem przypadku. Liczyłam, że córa będzie mangaką- miała otaku i malarstwo na 10 poziomie. Zaś zaangażowanie i wrażliwość liczyło sobie po 100 punktów, a moralność 50 (nie wiem, czy to ostatnie miało jakiś wpływ, ale chyba nie zawadzi ich podać). I nie myślałam, że posiadanie przez nią 6 poziomu z aktorstwa i muzyki mogło coś zmienić. A tu proszę. I córka była w tym całkiem dobra. (Na marginesie była też jedyną z całkowicie zdrowym uzębieniem :szok:)
Jakoś mi zwykle nie wychodzą zaplanowane zakończenia, ale to z aktorką seiyuu mi sie bardzo podoba (choć tylko na 2 gwiazdki)


9 paź 2009, o 16:42
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia
Seiyuu? Bosko! Jakie dokładnie miałaś statsy?

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


9 paź 2009, o 18:39
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia
Nie ma sprawy!
http://www.kkpmc.net/pm5/end/2.jpg
Sorry, za nie wstawienie bezpośrednio obrazka, tylko linka do niego, ale za dużo zajmował

Wytrzymałość: 592
Siła Woli: 515
Zręczność/ Umiejętność poruszania: 222
Inteligencja: 508
Charyzma: 756
Dobre maniery: 492
Atrakcyjność: 460
Stan zdrowia: 100
Wzrok: 1,5
Zaangażowanie: 100
Morale: 50
Wrażliwość: 100
Niezależność: 69
Elastyczność: 7
Relacje z innymi: 100
Logika/ Umiejetność analizy: -100
Duma: 15
Kreatywność: 22

Szermierka: 2 Taniec: 4
Walka wręcz: 4 Aktorstwo: 6
Pływanie: 3 Malowanie: 10
Magia: 1 Gotowawanie: 1
Um. jezykowe: 8 Moda: 4
Analizowanie: 3 Otaku: 10
Muzyka: 6 Biznes: 5


10 paź 2009, o 13:47
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia
Dzięki Guren ^____^

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


12 paź 2009, o 17:12
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia
Nie ma za co. Ciesze się, że w końcu jakieś mogłam odkryć dla strony :)


12 paź 2009, o 21:19
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia
No ludziska może i nie pokonałam ostatniego bossa, ale i tak udało mi się zdobyć zakończenie z tym jak córka zostaje księżniczka i żoną Asuparu. Chyba pierwszy raz w tej grze mam zakończenie jakie chciałam (może dlatego, że nie było jasno sprecyzowane, poza poślubieniem Asuparu). Teraz to trochę sie pobawię ze starymi zapisami, żeby odblokować inne zakończenia: parę matrymonialnych i z zostaniem królową w innym świecie (w sensie przyjecie propozycji od zjaw, wróżek i anielicy)


11 lis 2009, o 12:08
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia
Powodzenia Guren ^^ I koniecznie informuj na bieżąco o postępach
::):

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


11 lis 2009, o 13:56
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia
Nie myślałam, że można tak wiele zmienić w zakończeniu PM5 na przestrzeni 3-4 miesięcy (od połowy grudnia do połowy marca). Zaczynając od save'a z połowy grudnia udało mi się na razie odblokować 4 zakończenia:
-śluby z Akizukim, Kurodą i Kenichim (tylko z 2 panem wypadło mi "mniej" optymistyczne zakończenie z rozwodem)
-jak sobie odpuściłam społeczno- antyfeministyczne przesądy (czytaj: córa powiedziała do diabła ze ślubem i dała wszystkim kosza. W tym Asuparu) została królową jak u dołu tej strony
viewtopic.php?f=11&t=78&st=0&sk=t&sd=a

Przy okazji mam pytanie do Tygryska. Co zrobić, że osiągnąć przy małżeństwie z Kurodą szczęśliwsze zakończenie? Zdaje się, że ci się ono udało


15 lis 2009, o 15:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn