Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:40




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Znajomi 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Akane napisał(a):
Guren, Princessa - mogę się do Was uśmiechnąć o podrzucenie screenshotów z tych spotkań? Zrobionych w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych znajomych, np.
http://princessmaker.pl/gry/princess_ma ... iele/reona

Jeśli dacie radę je zrobić, to prześlijcie je proszę na info@princessmaker.pl
::):

Mogłabym przesłać, ale nie wiem jak sie za to zabrać. I cóż gram bez wszystkich japońskich znaków (większa część z nich to dziwne esy- floresy) :cry:


22 paź 2009, o 21:09
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Znajomi
Ściągnij sobie: http://princessmaker.pl/gry/niezbednik_gracza/applocale

Akane: to tak jak z innymi. Mi to wygląda jak jakiś parking (mi się wydaje, że piją colę albo coś). Ale najbardziej zdziwiło mnie jak on się pierwszy raz uśmiechnął. Tylko, że to było tak jak on zadzwonił do niej i ona się zgodziła i w weekendy tak się z nim spotyka. Ale to chyba to samo co z innymi ::):


22 paź 2009, o 22:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Znajomi
Hikatoshi jak się usmiechnie, to naprawdę potrafi być ładny ^^

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


23 paź 2009, o 22:23
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Znajomi
W przeciwieństwie do jego (chyba) matki. Ona mnie normalnie odrzuca. Pani Asakura jest o wiele ładniejsza.


23 paź 2009, o 23:48
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Princessa napisał(a):
W przeciwieństwie do jego (chyba) matki. Ona mnie normalnie odrzuca. Pani Asakura jest o wiele ładniejsza.

A ja wolę panią Sakakibarę (mamę Hiroko) choć wygląda tak belfrosko. ::):
Co do Hikatoshi'ego to popołudniu można go spotkać w sklepie z bronią (to już wiem czemu się ucieszył jak dostał od córy scyzoryk!). Niby córce dobrze się z nim układa- kryształ jest najaśniejszy, parę razy do niej dzwonił, a raz nawet się spotkali w niedziele. No, ale za Chiny nie udaje mi się, żeby byli "więcej niż tylko przyjaciółmi". :sigh:
Jak na razie, gdy grałam w PM to tylko w Mori'm się córki zakochiwały i to od pierwszego wejrzenia. No i nie udaje mi się odblokować wydarzenia z Hikakoshim. Może to kwestia morali- ma ich z 40 i na to są za wysokie? ":idea: Nie mówiąc o tym, że nie chce ona się szwendać z gangiem motocyklowym. Cóż młoda zaraz będzie w liceum to może kostium króliczka coś da, a jak nie to wczytam wcześniejszy zapis i się zobaczy. :bored:
Na razie to chciałabym zobaczyć, czy uda mi sie tym razem ostatecznie pokonać Gato


27 paź 2009, o 18:10
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znajomi
A jak z wdziękiem córki? Może ten wskaźnik jest za niski i dlatego między nimi "nie iskrzy"?

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


27 paź 2009, o 20:37
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Akane napisał(a):
A jak z wdziękiem córki? Może ten wskaźnik jest za niski i dlatego między nimi "nie iskrzy"?

Będzie jakieś 250, nie wiedziałam, że to też ma wpływ


27 paź 2009, o 21:22
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Znajomi
Guren, ale masz na plusie 40 morali tak? Bo, żeby go spotkać to trzeba tyle na minusie miec więc może za duże są. Moja córka chodzi do gimnazjum i też nadal tylko przyjaciółmi są. Ale chyba ma 0 wdzięku więc nie ma się co dziwić. Za dużo ją na lekcje bicia i machania kataną wysyłałam :gome:.


27 paź 2009, o 21:28
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Princessa napisał(a):
Guren, ale masz na plusie 40 morali tak? Bo, żeby go spotkać to trzeba tyle na minusie miec więc może za duże są. Moja córka chodzi do gimnazjum i też nadal tylko przyjaciółmi są. Ale chyba ma 0 wdzięku więc nie ma się co dziwić. Za dużo ją na lekcje bicia i machania kataną wysyłałam :gome:.

Kiedy ja już go spotkałam. Miałam te -40 morali, ale je po jakimś czasie nadrobiłam do 40 na plusie


27 paź 2009, o 22:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Znajomi
Do szwendania się z gangiem motocyklowym na pewno potrzebna jest niska moralnosć i pewnie jakiś współczynnik niezależności. A co do Hikatoshiego i w ogóle znajomych, to bardzo możliwe, ze do odblokowywania poszczególnych eventów oprócz spotykania sie z nimi potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe, zwiazane z daną postacią, statystyki, jak w przypadku Księciuniów. Ale głowy nie dam.

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


28 paź 2009, o 17:08
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn