Teraz jest 19 kwi 2024, o 14:32




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Wiem już, że nie można przegiąć z ilością spotkań z Sharulem :/ Jeśli za mocno się z nim zaprzyjaźni, zostaje księżniczką :(

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


25 mar 2008, o 22:21
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Mam! Po kilkunastu próbach wreszcie się udało :jupi: Już wrzucam zdjęcia :D Zakończenie trwa ładnych kilka minut, wyjaśnia zawiłości fabuły, rzuca światło na postać Isabelle... A na końcu - miodzio :D Następuje nie tylko pojednanie ludzi i demonów, ale także biologicznych rodziców Patricii ;) Przybrany tatuś oczywiście pozostaje opiekunem córki, ale urodziny małej cała familia spędza już wspólnie ;)


Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 252.64 KiB | Przeglądane 14650 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 246.04 KiB | Przeglądane 14647 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 272.37 KiB | Przeglądane 14648 razy ]
4.jpg
4.jpg [ 296.32 KiB | Przeglądane 14551 razy ]

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77
30 mar 2008, o 17:34
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
:spoko: No to gratulacje. Tylko napisz w szczegółach jak osiągnąć takie zakończenie. Zaczynam mieć komplesky skoro nic nowego do tej pory nie znalazłam :co:


31 mar 2008, o 21:54
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Akane, spisałaś się na medal, to zakończenie jest fenomenalnie :serduszka: Nie spodziewałam się aż tylu obrazków, to chyba jedno z najbardziej rozbudowanych zakończeń.

Guren napisał(a):
Tylko napisz w szczegółach jak osiągnąć takie zakończenie.

Ja też ładnie proszę ;)


1 kwi 2008, o 10:46
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Chciałam być jednostką okrutną i zaproponować w konkursie osiągnięcia tego zakończenia (z drobnymi podpowiedziami z mojej strony) ]:-> Ale nie będę taka ;) Dzisiaj wieczorkiem opiszę co i jak, choć uprzedzam - jest to droga przez mękę ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


1 kwi 2008, o 11:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Ta gra mnie caly czas zaskakuje. :spoko:


1 kwi 2008, o 12:15
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Tylko jedna mnie rzecz w związku z tym zakończeniem martwi. Na rzadnym obrazku nie ma Cube' a choć odwala cala brudna robotę w wychowaniu córuchny :rotfl:


1 kwi 2008, o 17:15
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Rzeczywiście, biedny Kubek...mogli go chociaż wrzucić do tego zdjęcia całorodzinnego, w końcu on też był dla Patricii kimś w rodzaju członka rodziny, doh, durni twórcy :P.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


1 kwi 2008, o 18:06
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Ok, obiecałam podrzucenie wiadomości dotyczących osiągnięcia zakończenia, czas na realizację obietnicy ;) Poniżej informacje o najważniejszych kwestiach, z którymi trzeba się uporać oraz screen przedstawiający statystyki córki. Od razu informuję, że poziom demonicznej krwi na samym końcu postarałam się zredukować do minimum, podobnie liczbę grzechów.

Co do randek, Patricia musi:
- zaprzyjaźnić się z Sharulem na tyle, by zatańczyć z nim podczas ostatniego balu
- zaprzyjaźnić się z Lee na tyle, by poznać jego prawdziwą tożsamość
- zaprzyjaźnić się z Baroą na tyle, by odblokować wydarzenia "Czy jesteś moim prawdziwym ojcem?" i "Jestem twoją córką..?" (link http://princessmaker.pl/gry/princess_ma ... rzenia_cd4)

I teraz ta najkoszmarniejsza sprawa:
- Patricia musi możliwie szybko zwrócić na siebie uwagę Chrisa. Jak to osiągnąć? Wysłać małą do pracy w sklepie, gdy tylko nadarzy się okazja. Gdy jej zarobki wzrosną do 35 sztuk złota za dzień, wykopujemy małą na rynek. Tam porozmawia z Chrisem. Dobrze, by stało się to już w kwietniu 1445 roku. Nie wiem, czy miało to jakiś wpływ, ale jeszcze przed tym spotkaniem odwiedzał mnie Daratan (z handlem i biznesem ma on sporo wspólnego, więc może..?)
- córka musi przed 1445 rokiem odbyć spotkanie z wysokim urzędnikiem (podsyłam link - to ten facet przed królową ;) http://princessmaker.pl/gry/princess_ma ... e_postacie)
- październik 1445 rok - Patricia musi spotkać się z Chrisem na rynku. To oznacza, że musi pracować jako kelnerka (ten bar, w którym ubrana jest w strój przypominający strój pokojówki)
- listopad 1445 rok - prawdziwa potworność. Patricia musi spotkać się z Chrisem na głównej ulicy, ale jeszcze przed tym spotkaniem musi przynajmniej raz odwiedzić Świat Demonów, a poziom jej grzechów musi byś niższy od 50. Jak wiadomo, Baroę pierwszy raz spotkać można w maju 1445 roku, dopiero piąte spotkanie umożliwi jej wycieczkę do owego świata, czasu jest więc mało, by się ze wszystkim powyrabiać.
Spotkanie z Chrisem różni się od tego, które obserwuje się zazwyczaj - Patricia dostrzega milionera wymieniającego konspiracyjne uwagi z wysokim urzędnikiem, którego poznała w zamku. Dopiero potem Chris pokazuje naszej córce statek.
- maj 1446 roku - Patricia powinna wybrać się na spacer po królestwie. Przy fontannie spotka jednego z mieszkańców królestwa (tego, który "zawsze wszystko wie"). Zagada on ją na temat wysokiego urzędnika i spyta, czy nie wydaje jej się on podejrzany. Do wyboru mamy dwie odpowiedzi:
1. To dobry człowiek
2. Jest jakiś dziwny
Należy wybrać drugą
- maj i czerwiec 1446 roku - czas spotkać Isabelle...
- od kwietnia 1447 roku zaglądamy do zamku i rozmawiamy z wysokim urzędnikiem. Popularność naszej córki musi przekraczać 650 punktów, inaczej nie zechce on zamienić z nią nawet jednego słowa. A kilka konwersacji jest niezbędnych. Podczas kolejnej wizyty u owego jegomościa, pojawią się dwie opcje do wyboru:
1. Śledź urzędnika
2. Wróć do domu
Wybieramy odpowiedź pierwszą.

I to by chyba było na tyle. Wydawać może się nawet banalne, ale wyrobienie się ze wszystkim na czas, a do tego utrzymanie statystyk na odpowiednio wysokim poziomie, to prawdziwy koszmar. Według źródła podanego przez Nemo, statystyki powinny prezentować się następująco:
- wytrzymałość: 499+
- inteligencja: 599+
- duma: 419+
- morale: 510+
- dobre maniery: 349+
- wrażliwość: 399+
- popularność: 479+ (w praktyce musi być wyższa, inaczej nie porozmawiamy sobie z wysokim urzędnikiem...)
- znajomość sztuk walki: 399+
- znajomość magii: 499+

Powyższe dane zasadniczo potwierdza poniższy screen ;) Pozostaje mi życzyć wytrwałości, mnie szlag trafiał stosunkowo często :D


Załączniki:
statystyki.jpg
statystyki.jpg [ 365.57 KiB | Przeglądane 14571 razy ]

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77
1 kwi 2008, o 21:01
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
O matko... Dość dużo tego... Ale spróbuję :yes:


2 kwi 2008, o 17:56
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn