Teraz jest 24 kwi 2024, o 19:44




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami 
Autor Wiadomość
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Zawsze mogło być tak że doprowadziła do spotkania Sharula i Baroi przy piwku, a panowie sami za jej plecami wszystko uzgodnili :D Nie no...ciekawe czy poziom inteligencji ma jakieś znaczenie przy tym zakończeniu (idiotka chyba nie byłaby w stanie obmyślić czegoś takiego)?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


23 mar 2008, o 18:06
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Stawiam na 450 lub więcej...

EDIT:

No dobra, tak na "chłopski rozum" przyjmijmy, że należy zadbać o:
- inteligencję
- dobre maniery
- wdzięk
- popularność
- dumę

Dołożyłabym do tego jeszcze morale, no i pozostaje kwestia krwi demonów... Lecę testować powyższe ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


23 mar 2008, o 18:06
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Nemo napisał(a):
Gdzieś już go wrzucałem, zaraz poszukam ;). W sumie jestem ciekaw do czego służy kościół jako lokacja na mapie królestwa...
Mam dziwne wrażenie że to zakończenie może wymagać skompletowania w danym podejściu wydarzeń związanych z prawdziwą tożsamością naszej córy. Bo inaczej nie wyobrażam sobie jej jako osoby, która wykorzystuje swoje pochodzenie by pogodzić obie rasy...a na tym obrazku wygląda jak mastermind który za tym wszystkim stoi ;)


Do kosciola czesto zagladalem ale jak kaplan zaczol do mnie mowic i mialem cos odpowiedziec, to bylem :co: , i jedyne co mi do glowy przychodziło to "za malo na tace?" :hahaha: ale takiej odpowiedzi nie bylo i nawet atlas nie pomagal, ciekza sprawa. W pewnym momecie balem sie ze patrycja zostanie zakonnica czy cos *Yonk!* :glupek: i zanim nastepnym razem tam poszedlem czekalem az troche mocnej sin wzrosnie ;) :cisza:

A co do tego pokoju...
Moze Patrycja krolewna zostala i miala dobre relacje z ksiazetami (czy jak to tam sie pisze :P )


23 mar 2008, o 19:25
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Dwa dni mnie nie było, a na forum już się pojawiły takie rewelacje jak ten cudowny obrazek :serduszka:
Jeśli komuś uda się wychować Patricię na dyplomatkę i osiągnie takie zakończenie, to będę pełna podziwu.


24 mar 2008, o 11:24
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Pierwsza próba zakończyła się porażką ;) Wczoraj Nemo podrzucił wyszperane w sieci informacje na temat tego zakończenia i wynika z nich, że córka powinna mieć następujące statystyki:
- inteligencja: 479+
- wdzięk: 599+
- duma: 499+
- morale: 499+
- dobre maniery: 719+
- popularność: 719+
- krew demonów: więcej niż 49, mniej niż 100 (bądź tu mądry człowieku - jak oni to wyliczyli? :D)

W podpowiedziach niestety nie ma ani słowa o relacjach z książętami. Można się tylko domyślać, że z Baroą parę randek należy odbyć, aby zafundować córce "przyrost" demonicznej krwi. Jednak ile tych randek powinno być? I tu się zaczynają schody...

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


24 mar 2008, o 12:01
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Co za współczynniki :shock: Chyba trochę ciężko będzie osiągnąć to zakończenie....

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


24 mar 2008, o 17:31
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Pai napisał(a):
Co za współczynniki :shock: Chyba trochę ciężko będzie osiągnąć to zakończenie....

A kto powiedział, ze zaprowadzenie pokoju jest łatwe? :D


24 mar 2008, o 18:19
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Momoko: zaczynam mieć podobne odczucia :D Kiedyś mnie nie było 3 czy 4 dni, to później chyba z godzinę zajęło mi nadrobienie zaległości ;) Piszecie jak szaleni! I super :yes:

Guren: święte słowa z tym zakończeniem :spoko:


24 mar 2008, o 19:58
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Ok, osiągnięcie wspomnianych wyżej statystyk oraz:
1) Latanie na randki z wszystkimi panami, zero grzechów na koncie, niski poziom demonicznej krwi - Patricia zostaje księżniczką
2) Spotykanie się wyłącznie z Sharulem i Baroą, niski poziom demonicznej krwi - Patricia zostaje królową (statystyki w sumie wyższe niż wymagane, popularność na poziomie 999)
3) Bieganie na randki z trzema panami (przy czym najrzadziej z Lee), dość wysoki poziom demonicznej krwi - Patricia zostaje "wolnym strzelcem"

W związku z powyższym jak na razie rezultatów z zakończeniem "pokój pomiędzy rasami" - brak :(

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


24 mar 2008, o 20:25
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Zakończenie gry - pokój pomiędzy rasami
Popróbuję dzisiaj z tymi statystykami... i uwzględnieniem Twoich prób Akane. Najtrudniej chyba będzie zgadnąć ile tych randek powinno być :co:


25 mar 2008, o 13:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn