Teraz jest 28 mar 2024, o 12:02




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Karen 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Karen
Ponieważ padło na forum kilka pytań o Karen, postanowiłam sprawdzić dokładnie jak to z nią jest ;) Przejrzałam kilka starszych zapisów gry, swoje notatki (średnio czytelne - trochę czasu trwało zanim rozszyfrowałam te zapiski :D) i raz jeszcze usiadłam do gry, tym razem nastawiona wyłącznie na spotykanie Karen ;)

Oto efekty:

Rok 1441 - kwiecień
Spotkanie Karen na ulicy. Moja córka wzięła wcześniej tylko 5 lekcji magii.

Rok 1441 - maj
Spotkanie przy fontannie. Przed wysłaniem córki na spacer po królestwie, kazałam jej wziąć udział w lekcji magii, choć nie wiem czy faktycznie miało to decydujący wpływ na to spotkanie. Tak czy owak, Karen pierwszy raz wspomniała o swoich "przyjaciołach".

Rok 1441 - czerwiec
Spotkanie w Alei i dyskusji o tajemniczych "przyjaciołach" ciąg dalszy.

Rok 1441 - sierpień
Spotkanie przy fontannie, przed wysłaniem Patricii na spacer po królestwie, jedna lekcja magii.

Rok 1443 - kwiecień
Do tego momentu Patricia wzięła udział w ponad 40 zajęciach z magii. Zanim wysłałam ją na spacer, wzięła udział w kolejnych dwóch. Na Karen natknęła się przy fontannie.

Rok 1443 - maj
Spotkanie na ulicy. Karen narzeka na brak snu i zmęczenie i zasypia tuż przed Patricią ;)

Rok 1443 - lipiec
Patricia wędrując po rynku natyka się na Karen i pyta, czy też przyszła tutaj na zakupy. Karen jak zwykle jest raczej małomówna, wyrywa jej się za to coś o Świecie Demonów.

Rok 1443 - sierpień
Patricia spotyka Karen w Alei. Dziewczynka dźwiga potężny pakunek i wspomina, że są to rozmaite akcesoria przydatne podczas zajęć. Patricia oferuje Karen pomoc i obie wznawiają "walkę" z pakunkiem.

Rok 1443 - listopad
Dziewczynki spotykają się przy fontannie.

Rok 1443 - grudzień
Ulica. Patricia spotyka Karen, która przedstawia jej swoich przyjaciół - wróżki. Temu wydarzeniu towarzyszy obrazek.

Rok 1446 - kwiecień
Spotkanie na rynku w Świecie Demonów ("rynek" jest tu określeniem umownym,, chodzi po prostu o centralną część owej lokacji). Obie panny są mocno zaskoczone spotkaniem w takim miejscu.

Rok 1446 - czerwiec
Patricia przedstawia Karen właścicielowi sklepu w Świecie Demonów, którego Karen określa mianem "Pana Kota" ;) Dochodzi do małego "magicznego" zamieszania ;)

Rok 1446 - sierpień
Tym razem Patricia zabiera Karen do Pubu Demonów. Dwóch antypatycznych (i podchmielonych) jegomości zaczyna dokuczać dziewczynom, Karen niewiele myśląc postanawia zrobić z nimi porządek. Również temu wydarzeniu towarzyszy obrazek ;)

Rok 1446 - grudzień
Dziewczyny spotykają się na rynku w Świecie Demonów. Jeśli dobrze zrozumiałam sytuację, Karen przemienia lokalną fontannę w gorące źródła ;)

Rok 1447 - styczeń
Patricia spotyka Karen w Dolinie Smoków. Karen pojawia się przed nią... lecąc na jednym z nich! Wydarzeniu temu towarzyszy obrazek (którego wcześniej na oczy nie widziałam :D)

Rok 1447 - czerwiec
Obie panny spotykają się w Zamku w Świecie Demonów i biorą udział w uczcie - wraz z Uiną (jedna z mieszkanek Zamku) pałaszują wyśmienity placek.


Więcej wydarzeń z Karen nie udało mi się znaleźć, choć z pewnością nie są to wszystkie. Wiem, że można zdobyć zakończenie gry z Karen w roli głównej, pewnie więc spotkań z nią jest więcej.

Co do nauki magii - Patricia rzeczywiście na zajęcia uczęszczała, myślę jednak, że większe znaczenie ma tu "czas i miejsce" (czyli pojawienie się w odpowiedniej lokacji w odpowiednim miesiącu/roku) niż konkretna liczba odbytych lekcji. Na wszelki wypadek jednak można sobie naukę magii "zmasterować" ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


2 mar 2008, o 13:58
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Karen
W sumie to jak tak na to patrzę, to wydaje mi się, że lekcje magii są tylko po to potrzebne, by włączyć pierwsze wydarzenie :). Ładnie opisane, przyda się :D

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


2 mar 2008, o 19:00
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Karen
Akane jesteś wielka. Jeszcze nigdy nie widziałam tak pokaźnej porcji informacji o Karen :shock:


4 mar 2008, o 11:45
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Karen
No bez przesady :D Miałam to ułatwienie, że część wydarzeń odkryłam już wcześniej - wystarczyło wrócić do starych zapisów gry i przebić się przez sporządzane kilka miesięcy temu notatki. Poza tym mnie zaintrygowaliście tą Karen i nie mogłam sobie odpuścić odszukania jej ;) No i warto było, bo powstała taka dodatkowa mini-ściąga, a poza tym obrazek Karen na smoku jest boski :D Strasznie się ucieszyłam na jego widok ;) Wciąż jednak sporo wydarzeń pozostaje do odkrycia, może wśród nich "plącze się" jeszcze jakieś z Karen... Trzeba będzie znowu posiedzieć trochę w weekend ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


4 mar 2008, o 12:26
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Karen
Akane napisał(a):
No bez przesady :D

Za skromna jesteś. A powinnaś wiedzieć, że odwaliłaś kawał dobrej roboty.
Twoja mini-ściąga bardzo mi się przyda :D


6 mar 2008, o 21:33
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Karen
Tak, ten temat to niezbędnik każdego kto postawi sobie za cel zgłębić postać Karen :) nie spodziewałem się że będzie tego aż tyle i tak ciekawie :D

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


6 mar 2008, o 22:46
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Karen
Fakt, pokaźna lista :shock: Ale kto wie czy to faktycznie wszystko. Może jeszcze jakieś niespodzianki z Karen na nas czekają :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


9 mar 2008, o 08:38
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Karen
Zgłębiając postać Karen moja córka uczestniczyła we wszystkich spotkaniach opisanych przez Akane. Później mając nadzieję, że jeszcze gdzieś się natknę na Karen, wytrwale zwiedzałam Świat Demonów. Niestety od tych przechadzek znacznie zwiększył się poziom grzechów i demonicznej krwi (a Karen nie spotkała już więcej) i córka na koniec gry opuściła rodzinny dom i wróciła do Świata Demonów. Przy na następnym podejściu po ostatnim spotkaniu z Karen (tym przy placku) zrezygnowałam z przechadzek po Królestwie oraz Świcie Demonów. Patricię wysyłałam tak często jak się tylko dało do pracy w Kościele i w końcowym efekcie grzechów było mniej niż 300 (z pewnością poziom demonicznej krwi też się obniżył).


Załączniki:
Karen-statystyki.jpg
Karen-statystyki.jpg [ 84.11 KiB | Przeglądane 35107 razy ]
Karen-zakonczenie.jpg
Karen-zakonczenie.jpg [ 76.42 KiB | Przeglądane 35309 razy ]
26 mar 2008, o 11:54
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Karen
Z tego wniosek, że właściwie przede wszystkim należy skupić się na spotkaniach z Karen i nauce magii (poziom master)? Obrazek z zakończenia słodki :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


26 mar 2008, o 12:09
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Karen
Zgadza się, zalecam jak najwięcej uczestniczyć w zajęciach z magii i nie przysadzać z demoniczną krwią.
Obrazek jest "kawaii" zresztą jak cała Karen ;)


26 mar 2008, o 18:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn